Huzur Besi Çiftliği

Tüm hayvanlarımız Balıkesir Dursunbey yaylalarında doğal ortamda yetiştirilmektedir. Hayvanlarımız doğal yaylım hayvanıdır. Doğal Lezzetli Küspesiz Tüm hayvanlarımız doğal ortamda yetiştikleri için son derece sağlıklıdır. Doğal yaylalarda bulunan besinler hayvanlar için her zaman daha sağlıklı olmaktadır. Huzur Çiftliği olarak doğal ortamın önemini bildiğimizden tüm kurbanlıklarımızın doğal ortamda yetişmelerini önemsiyoruz. Doğal ortamlarda alınan besinler kurbanlığın hem daha sağlıklı olmasını hem et kalitesinin daha yüksek olmasını sağlamaktadır. Doğal olmayan yollar ile beslenen hayvanların sağlıksız olduğu ve etlerinin de çok lezzetli olmayacağı aşikardır.

Kurbanlarınızı çiftliğimizden seçebilirsiniz. Dilerseniz tesislerimizde, siz çayınızı içerken biz kesim işlemlerini tamamlayıp size paket halinde teslim edelim. Sizleri misafir etmekten mutluyuz…

Şirketimiz 2005’de kurulmuş olup, siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Şirketimizde güler yüzlü personelimizle, hijyenik ortamda, İslâmi usullere uygun adak ve kurbanlarınız kesilip paketlenmesi yapılır. Prensibimiz güler yüzlü personel, temiz ve hijyenik bir ortam sağlamaktır.

Toptan Fiyatına Perakende Satış Ücretsiz Kesim ve Teslimat Kurbanlık Hayvan ve Adak Kurban Temini ve Kesimi İster Kilo İster Ayaktan Bağış yapmak isteyen Hayırsever vatandaşlarımızın adak ve kurbanları, bağış yapmak istedikleri hayır kurumlarına bizim tarafımızdan teslim edilmekte ve karşılığında hayırseverlerin isimlerine düzenlenmiş makbuzları, hayır kurumları aracılığı ile hayırseverlerin adreslerine gönderilmektedir. Hayırseverler telefon, faks veya internet yoluyla kestirmek istedikleri hayvanları kendi adreslerinde teslim almak isterlerse, İslâmi usullere göre kesilen hayvan istenilen parçalara ayrılarak hayırseverin vermiş olduğu adrese makbuz ve imza karşılığı teslim edilmektedir. Haftanın her günü 24 Saat siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Yukarı