HUZUR BESİ ÇİFTLİĞİ

Huzur Çiftliği olarak Bursa’da büyükbaş kurbanlık ve hisse satışlarımızla hizmetinizdeyiz.

Çiftliğimiz Alaaddinbey, Taşlıpare Sk. No:59 Nilüfer/Bursa Adresindedir.

Yaylımlarımız Balıkesir Dursunbey’de yapılmaktadır.

  • Bursa’da bulunan çiftliğimizden kurbanlarınızı satın alabilirsiniz.

Kurbanlıklarımızın Aşı Ve Sağlık Kontrolleri Veteriner Hekimlerimiz Tarafından Yapılmaktadır. Kontroller Yapılırken Koruyucu Aşılama Ve Bağışıklık Sürelerine Hassasiyet Gösterilmektedir. Büyükbaş Kurbanlıkların Kulak Küpe Numaraları Üzerinden De Online Sistem İle Takibi Tarım Ve Orman Bakanlığı’nca Yapılmaktadır.

Büyükbaş hissesi 1/7 oranındadır.

Büyükbaş kurbanda 2 yaşını doldurmuş sığırın 7’de 1’lik kısmı 1 kişilik hissedir.

Kurbanlıklar Balıkesir Dursunbey´de bulunan çiftliğimizde yaylım edilerek Bursa’da bulunan kapalı alanımızda, profesyonel ve Tecrübeli Ekip, Hijyenik bir ortamda kesim gerçekleşmektedir

Kurbanlıkların kesimi bayramın 1. günü bayram namazı sonrası başlayacaktır.

Birinci gün kurbanlıklarının başında durmak ve görmek isteyen kurbanlık sahipleri bayramın birinci günü çiftliğimizi ziyaret ederler ve kurbanlıklarının kesim aşamasında çiftliğimizde konaklarlar. Kesim işlemi sonunda hisse sahiplerini etleri bölünmüş ve paketlenmiş olarak teslim edilir.

Kurbanınızı 15 yıllık kurban kesim tecrübemiz, 8 yıllık detaylı paket kurban kesim tecrübemizle yapıyoruz. Kurbanınızı size vekâleten ibadet hassasiyeti ile tüm fıkhi kurallarına riayet ederek kesiyoruz. Yüksek teknolojiye sahip kapalı alanlı bir tesiste, uzman bir ekiple kurban kesimi yapıyoruz. Geçmiş senelerde bizi tercih eden kurban sahiplerinin geri bildirimleri, memnuniyetleri bizi daha da heyecanlandırıyor, üzerimizdeki manevi ve maddi mesuliyeti bizlere bir kez daha hatırlatıyor, işimizi daha iyi nasıl yapabiliriz sorusuna kaynak oluşturuyor. Kurbanın tüm süreçlerinde sizlerle iletişim ve paylaşım halinde olmayı hedefliyoruz. Her noktasıyla mübarek olan “Kurban” kelimesini ve bu kelimenin altını dolduracak manevi ve maddi tüm süreçleri önemsiyor ve bunu ibadet bilinciyle manevi duygularla yapıyoruz. Güveninizle kurban ibadetinizi üst düzey standartlarda her yıl artan kalitemiz ile yapmaya devam edeceğiz. Dilediğiniz zaman Bursa’da bulunan çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz Teşekkür ederiz.

Yukarı